Zakaz picia alkoholu nad Wisłą potrwa jeszcze dłużej? Tego chcą radni!

Wszystko wskazuje na to, że miłośnicy konsumpcji alkoholowych trunków nad Wisłą jeszcze trochę poczekają na stosowną możliwość. Ratusz przymierza się do przedłużenia obowiązującego zakazu spożywania alkoholu na terenie bulwarów i plaży.

Fot. Shutterstock

Warszawski ratusz przygotował projekt ustawy, który ma podtrzymać obowiązujący zakaz spożywania napojów alkoholowych na bulwarach oraz plażach.

Według pomysłodawców ustawy, picie alkoholu w we wskazanych wyżej miejscach byłoby niemożliwe aż do momentu zakończenia stanu epidemii.

Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już w najbliższy czwartek. To właśnie wtedy ma odbyć się głosowanie. Radni zadecydują, czy projekt uchwały w sprawie podtrzymania zakazu spożywania alkoholu nad Wisłą będzie obowiązywał, czy też nie.

Biorąc pod uwagę, że ostatnio przyjęte restrykcje zyskały przychylność wśród radnych, jest wielce prawdopodobne, że i tym razem radni poprą stosowne ograniczenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c