Zakład istnieje 74 lata i ma przestać istnieć. Pokażmy, że fachowcy są w Warszawie potrzebni!

Pan Ryszard jest kaletnikiem i rymarzem, który prowadzi punkt na ul. Męcińskiej na warszawskim Grochowie. Po 74 latach w zawodzie, myśli o zamknięciu zakładu. O Panu Ryszardzie napisaliśmy rok temu. Po medialnym szumie i chwilowym zainteresowaniu niestety jego zakład nie jest zbyt często odwiedzany. Macie coś do naprawy? Pokażmy mu, że nadal jest potrzebny!Zakład Pana Ryszarda znajduje się na ulicy Męcińskiej 16 , w pasażu Grochów, za parkingiem płatnym, za skrętem z Ignacego Kruszewskiego.

Na ścianie zakładu znajdują się liczne pasy, torebki i pamiątkowe zdjęcia i prawdziwy skarb: kaletnicza maszyna Singera. Pan Ryszard ma 87 lat i jak sam mówi chce komuś przekazać swój zakład. Klienci zaglądają rzadko. Mimo, że ceny są bardzo przystępne, a robota wykonana fachowo.

Pokażmy Panu Ryszardowi, że Warszawa pamięta o swoich rzemieślnikach. Jeżeli macie do naprawy skóry, chcecie wszyć suwak, zrobić dziurki w pasku czy naprawić skórzane buty, przychodźcie do Pana Ryszarda.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.