Zakończyła się obserwacja Kajetana P. Biegli mają wydać opinię

Zakończyła się obserwacja psychiatryczna Kajetana P., ale biegli poprosili o przedłużenie terminu wydania opinii. Ogłoszą ją dopiero we wrześniu.

Fot. KGP

Fot. KGP

„Ze względu na skomplikowany charakter sprawy, a także złożoność stanu diagnostycznego oskarżonego, biegli poprosili o przedłużenie wydania opinii na wrzesień. Sąd przychylił się do tego wniosku” – informuje nas p.o. Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Przemysław Baranowski.

Kajetan P. oskarżony jest o morderstwo nauczycielki języka obcego. Po tym, jak dokonał morderstwa, poćwiartował ciało i przewiózł do swojego mieszkania, które podpalił, by zatrzeć ślady. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Prokuratura chce ustalić czy w chwili popełnienia zbrodni, oskarżony poczytalny. Jest to istotne dla sprawy. Jeżeli był w pełni świadomy tego, co robi, odpowie za swoje czyny. Jeżeli natomiast był niepoczytalny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c