Zamknięte są sklepy i galerie. Czy IKEA jest otwarta?

Czy IKEA jest otwarta od 15 marca? Czy IKEA jest otwarta podczas obostrzeń? Czy od 15 marca można robić zakupy w sklepach meblowych? Tego typu pytania masowo dostajemy na skrzynkę, postaraliśmy się więc o odpowiedź.

Fot. Warszawa w Pigułce

Od 15 marca wprowadzono obostrzenia. Większość sklepów w galeriach, hotele czy baseny są zamknięte. Wiele osób zastanawia się czy IKEA także będzie zamknięta.

Wiele osób się zdziwi, ale IKEA jest otwarta. „Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa wszystkie sklepy IKEA w Polsce, w tym także sklepy w Warszawie (IKEA Janki, IKEA Targówek, IKEA w Blue City) oraz w Gdańsku, pozostają otwarte dla Klientów przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego” – poinformowała sieć w komunikacie.

IKEA przypomina także, że „Od 27 lutego 2021 r. zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki jest na terenie IKEA obowiązkowe, a osoby nie stosujące się do tego wymogu, poza osobami zwolnionymi na mocy obowiązujących przepisów prawa, nie będą obsługiwane”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c