Zaśmiecony autobus przyjechał ze Śródmieścia. Oburzeni pasażerowie posprzątali po prosiaku

Zaśmiecony autobus linii 102 jechał ze Śródmieścia. Oburzeni faktem bałaganu pasażerowie, którzy wsiedli na wysokości Parku Skaryszewskiego, posprzątali.

Fot. Warszawa w Pigułce

Najprawdopodobniej kierowca nie wiedział o nieporządku. Na szczęście znaleźli się pasażerowie, którym nie odpowiadał taki stan rzeczy i zdecydowali się posprzątać

W ostatnich latach poprawia się jakość komunikacji, co jest też zasługą przewoźników inwestujących w kampanie typu „Nie bądź monsterem” czy „smartfonowe zmbie”, które zwiększają bezpieczeństwo i porządek. Niestety zaśmiecanie nadal jest dużym problemem.

Przypominamy, że za taki czyn grozi mandat.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl