Zatrzymano konwojenta podejrzanego o kradzież 1,2 mln zł!

Policja zatrzymała konwojenta podejrzewanego o kradzież 1,2 mln zł. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym. Funkcjonariusze próbowali znaleźć go od sierpnia bieżącego roku.

Fot. Policja

Fot. Policja

Czynności operacyjne prowadzone wspólnie z miejscowymi policjantami z Puław doprowadziły ich do jednego z mieszkań na terenie powiatu puławskiego. Kiedy funkcjonariusze mieli już pewność, że przebywa w nim poszukiwany 41-latek, razem wkroczyli na teren posesji. Tam zatrzymali Grzegorza L. Choć mężczyzna zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwany nie krył zaskoczenia. Przy nim funkcjonariusze ujawnili broń. W trakcie przeszukania mieszkania, które wynajmował 41-latek funkcjonariusze zabezpieczyli część skradzionych pieniędzy. Grzegorz L. noc spędzi w policyjnym areszcie. Jutro jego sprawą zajmą się śledczy – opisuje sprawę policja

Hipotezy były różne, w tym taka, że ktoś mógł zrobić mu krzywdę i ukraść pieniądze z konwoju. Mężczyzna pobrał gotówkę z rożnych punktów w mieście i nie rozliczył się z tego z firmą w której pracował. Samochód porzucił na parkingu. Zabrał ze sobą broń oraz znaczną część pobranej gotówki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.