Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o śmiertelne potrącenie 16-latki na ul. św. Wincentego

Sprawa zaczęła się 28 grudnia. Nastolatka przechodziła przez ulicę i została potrącona przez czarnego mercedesa. Kierowca auta nie pomógł jej i oddalił się z miejsca zdarzenia. Teraz policja zatrzymała potencjalnego sprawcę.

Fot. policja

Fot. policja

Kilka dni później auto zostało porzucone w lesie. Jego właścicielka twierdziła, że wprawdzi auto jest zarejestrowane na nią, ale używa go jej syn. Wczoraj policja zatrzymała Adriana M., który jest podejrzewany o ten czyn.

„Mężczyźnie przedstawiono zarzuty. Nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i odmówił składania wyjaśnień” – mówi nam Marta Sasuła, zastępca prokuratora rejonowego Praga – Północ – „Zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Adrian M., ma też zakaz opuszczania kraju. Śledztwo jest w toku.” – dodała.

Podejrzany wyszedł na wolność. O tym kiedy odbędzie się pierwsza rozprawa jeszcze nie zdecydowano. Jak podkresla prokuratura, sprawa jest wyjaśniana.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.