Zatrzymany za substancję 2C-B

Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali wczoraj 23-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli substancję psychotropową o nazwie 2C-B. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środka psychotropowego.

2C-B. Fot. Psychonaught / Wikipedia Hungary

2C-B. Fot. Psychonaught / Wikipedia Hungary

Ustalenia policjantów potwierdziły się podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania. Na wiszącej nad łóżkiem półce ujawnili dwa woreczki zawierające białą substancję. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczyli substancję psychotropową o nazwie 2C-B. Jest to substancja o silnym działaniu psychodelicznym wywołująca zaburzenia w ośrodkowym układzie nerwowym. Policjanci przedstawili już mężczyźnie zarzut posiadania środka psychotropowego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.