Zatrzymywał samochód i wyskakiwał z niego nago. W jednym przypadku obnażył się przed 14-letnią dziewczynką

35-latka zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Tłuszczu. Jak ustali policjanci mężczyzna na początku września na ternie gminy Tłuszcz trzykrotnie, poruszając się samochodem, zatrzymywał go po czym z niego wyskakiwał nago. Czynów tych dopuszczał się głównie widząc przechodzące młode kobiety, w tym nieletnie.

Fot. Shutterstock

Funkcjonariusze z komisariatu w Tłuszczu na początku września br. otrzymali trzy zgłoszenia o mężczyźnie poruszającym się osobowym seatem, który miał z niego wyskakiwać nago, widząc młode kobiety.

W jednym przypadku poszkodowaną była 14-latka. Policjanci ustalili, że faktycznie mogło dojść do takich zdarzeń, ustalili też markę i numer rejestracyjny pojazdu, którym mężczyzna miał się poruszać. W tym przypadku okazało się jednak, że pojazd miał kilku właścicieli i był sprzedawany z tzw. „ręki do ręki” bez żadnych dokumentów. To nie przeszkodziło funkcjonariuszom w dotarciu do podejrzewanego o takie czyny.

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego. Hubert K. już został przesłuchany i usłyszał zarzuty dopuszczenia się wybryków nieobyczajnych. Swoje zachowanie tłumaczył niewłaściwym stosowaniem środków farmakologicznych. Mężczyzna przyznał się też do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze 3 tys. złotych grzywny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c