Zboczeniec nad Wisłą! Mężczyzna masturbował się przy Moście Poniatowskiego. Zauważony uciekł w stronę Mokotowa

Napisała do nas przerażona Czytelniczka, której nad Wisłą przydarzyła się niebezpieczna sytuacja.Ubrany na czarno mężczyzna poruszający się na białym rowerze masturbował się w okolicach Mostu Poniatowskiego. Kobietę ostrzegły przechodzące dziewczyny. Zauważony mężczyzna wsiadł na rower i odjechał w stronę Mokotowa. Czytelniczka pragnie przestrzec kobiety, ponieważ dowiedziała się, że zboczeniec grasuje już od kilku dni. 

By Łukasz Młodziński – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16817602

 

„Witam! Prosze o udostępnienie wiadomości! Właśnie byłam świadkiem kiedy mężczyzna masturbowal sie za murem przy moście Poniatowskiego od strony schodków nad Wisłą. Gdyby nie jakieś dziewczyny nie wiadomo jak by sie to skończyło. Facet byl ubrany w ciemne termiczne ubrania i miał biały rower gdy obce dziewczyny go zobaczyły uciekl w stronę Mokotowa!” – napisała nasza Czytelniczka.

„Sytuacja miala miejsce przy letnich hockach klockach! Facet podobno grasuje od kilku dni. Widziało go kilka dziewczyn. Był caly na czarno ubrany w termiczne ubrania, ciemny zarost i czarna czapka z daszkiem ale charakterystyczny biały rower. Te dziewczyny które nas ostrzegły przyłapały go na gorącym uczynku podobno w biegu zakładał spodnie.” – napisała Czytelniczka i dodała, że meżczyzna był młody, nie miał 30 lat” – dodaje nasza Czytelniczka.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.