Zdenerwowały go dzieci na podwórku. Zaczął grozić im i ich matkom

Policjanci z patrolówki bardzo szybko zatrzymali mężczyznę, który na podwórku miał odgrażać się dzieciom i ich matkom. Był pod wpływem alkoholu, podczas interwencji próbował jeszcze groźbą i przemocą wpłynąć na czynności służbowe mundurowych. Usłyszał 3 zarzuty, został tymczasowo aresztowany.

Fot. Pixabay

Patrolowcy zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszonymi groźbami. Na miejscu okazało się, że jakiś mężczyzna, który prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, groził biegającym po podwórku dzieciom, a także ich opiekunkom. Jego zachowanie było na tyle nieprzewidywalne, że osoby te faktycznie się przestraszyły.

Policjanci bardzo szybko odnaleźli opisywanego mężczyznę. Był nietrzeźwy, nie chciał wykonywać poleceń funkcjonariuszy, szarpał się próbował, zarówno groźbą jak i przemocą, wpłynąć na wykonywane przez mundurowych czynności. Trafił do policyjnej celi.

W prawie zostały przyjęte zawiadomienia o groźbach karalnych. Śledczy z dochodzeniówki przesłuchali świadków, zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili zatrzymanemu 3 zarzuty. Mężczyzna odpowie za groźby karalne kierowane do dwóch kobiet i ich dzieci oraz za stosowanie przemocy i groźby w celu zmuszenia funkcjonariuszy do zaniechania prawych czynności służbowych.

Sąd pozytywnie rozpatrzył wiosek prokuratury i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c