Zderzenie autobusu z samochodem osobowym na Grochowskiej

Zderzenie autobusu miejskiego z osobówką na ulicy Grochowskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Garwolińską

Uszkodzenia pojazdów nie są duże, ale na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe, być może podczas gwałtownego hamowania ucierpieli pasażerowie. Aktualnie trwają czynności policji, prawdopodobnie osobówka wyjeżdżała z tzw. „małej Grochowskiej” i wymusiła pierwszeństwo na autobusie.

Informację i zdjęcia Praga Południe na Sygnale dostala od czytelniczki

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl