Zderzenie dwóch samochodów na Grójeckiej. Jeden z nich wpadł na tory. Ruch tramwajowy wstrzymany

Na skrzyżowaniu Grójeckiej i Banacha miał miejsce wypadek. Jeden z samochodów wpadł na tory. Ruch tramwajowy jest wstrzymany.

Fot. Policja

 

„W zderzeniu brały udział Skoda i Honda. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą tego zdarzenia jest kierowca Skody. Jeden z uczestników został przewieziony do szpitala” – mówi Ewa Sitkiewicz z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jedno z aut wpadło na tory. Występują utrudnienia. Pas ruchu w kierunku Banacha jest zajęty przez służby, nie kursują tramwaje w obu kierunkach.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl