Zderzenie motocyklisty z osobówką. Motocyklista reanimowany, kierowca audi pod wpływem. „Lubię zap*******ć”

Chwilę przed godziną 7 na ulicy Żołnierskiej doszło do zderzenia audi z motocyklistą. Podczas wyprzedzania audi zderzyło się z motocyklistą. Motocyklista był reanimowany i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kierowca audi był pod wpływem alkoholu.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji audi podczas wyprzedzania volkswagena zderzyło się z motocyklistą. Kierujący jednośladem był reanimowany i trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Jak się okazało kierowca audi był pod wpływem alkoholu wydmuchał 0,24 promila, został przewieziony na komisariat policji, gdzie są prowadzone z nim dalsze czynności.

Kierujący audi na swoim aucie miał naklejoną naklejkę „lubię zap*******ć”.

Ulica Żołnierska jest zablokowana w obu kierunkach.

ZTM informuje:

Utrudnienia w kursowaniu linii 143.

07:10

Z powodu zablokowanego przejazdu ulicą ŻOŁNIERSKĄ występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 143. Autobusy zostały skierowane na trasę objazdową w obu kierunkach ulicami : STRAŻACKA – CHEŁMŻYŃSKA – MARSA .

Przepraszamy za utrudnienia .


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.