Zebrali już 5,5 mln. Zostało 1,8, by Emil mógł żyć. Mają na to dwa dni!

Rodzice Emila wpłacili depozyt i wyznaczono im termin. 20 czerwca chłopiec ma przejść skomplikowaną operację w Stanach Zjednoczonych. Operację, która uratuje mu życie. Zebrali już naprawdę ogromną kwotę. Do końca zbiórki zostało zaledwie dwa dni i 1,8 mln.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Chłopiec jest z Krakowa, ale cała Polska walczy o jego życie. Ostatni raz uczynili to warszawscy maratończycy podczas Biegu 3 Maja. Biegacze w namiocie PKO odbierali kartkę „Biegnę dla Emila”. Fundacja PKO Banku Polskiego zaangażowanie przelicza na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której chłopiec jest podopiecznym – Fundacji Kawałek Nieba. Wtedy zostało 2,7 mln, teraz 1,8 mln. Zebrano więc ponad milion złotych w nieco ponad miesiąc. Czasu jednak nie ma.

Emila w walce wspierają wszystkie media m.in. TVN, który zrobił reportaż na temat chłopca w programie „Dzień Dobry TVN”. My też o nim napisaliśmy i chociaż chłopiec jest z Krakowa, Warszawiacy okazali mu wielkie serce. Teraz prosimy o więcej. Szczegóły na temat leczenia Emila, jak i konto na które dokonywać można wpłat znajduje się na:
https://www.siepomaga.pl/emil


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c