Zerwał łańcuszek w tramwaju i uciekł. Policja sporządziła portret pamięciowy. Mieszka w Waszej okolicy?

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii. Do zdarzenia doszło w dniu 16 września 2018r. w Warszawie w tramwaju linii 33, podczas postoju na przystanku Piaski 03 przy ul. Broniewskiego. Sporządzono portret pamięciowy mężczyzny, który zerwał łańcuszek z szyi pasażerki a następnie uciekł.

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w dniu 16 września tego roku w wejściu do tramwaju linii 33 w trakcie postoju na przystanku Piaski 03 w Warszawie przy ul. Broniewskiego.

Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 35 lat, około 175 cm wzrostu, szczupłej, wysportowanej budowie ciała, cerze śniadej, włosach prostych, czarnych, krótkich, o ciemnych dużych oczach. Cechą charakterystyczną jest około 2 centymetrowa blizna umiejscowiona z tyłu głowy, skośna do osi pionowej oraz nierówne uzębienie tj. wysunięty ząb z prawej strony w szczęce górnej. W dniu zdarzenia mężczyzna ubrany był w ciemny dres.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603 10 11, 22 603 71 55, 22 603 71 56. 114 lub na numer alarmowy 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

Sprawę prowadzi asp. sztab. Dorota Szpakowska.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c