Zhakowali konto zmarłej Gabrysi. Zarzucają matce przywłaszczenie pieniędzy

Przedwczoraj pisaliśmy, że rodzina zmarłej Gabrysi zmaga się z hejtem w sieci: https://warszawawpigulce.pl/szok-hejterzy-nie-daja-spokoju-mamie-zmarlej-gabrysi-niech-zostawia-nasze-dziecko-w-spokoju/

Fot. siepomaga.pl

Dziś pojawiła się informacja, że konto dziewczynki zostało przejęte przez hakerów.

„jak wiecie prywatne konto śp. Gabrysi zostało przejęte przez hakerów. Nie wiemy, kim są te osoby (lub osoba) i w jakim celu dodają tak okrutne treści kierowane do Rodziny zmarłej Gabrysi, a przede wszystkim do Jej Mamy, Pani Zdzisławy Dzimira.

Za zgodą najbliższej Rodziny sprawa została wczoraj zgłoszona na Policję. Piszecie do Nas wiele wiadomości, że może być trudno znaleźć osoby, które dodają te nieprawdziwe treści i odpowiadają za to wszystko – zdajemy sobie z tego sprawę, jednak jesteśmy pełni nadziei, że uda się poznać tożsamość tych ludzi i zakończyć tę potworną sytuację. Mamy nadzieję, że te osoby (lub osoba) poniosą surowe konsekwencje swoich działań.

Im więcej komentarzy umieszczacie Państwo na ten temat, tym bardziej „nakręcacie” hakerów do publikowania fałszywych informacji. Prosimy Was zatem – 🚫 NIE KOMENTUJCIE ŻADNYCH POSTÓW DODAWANYCH NA ZHAKOWANYM KONCIE ŚP. GABRYSI, NIE REAGUJCIE W ŻADEN SPOSÓB NA ZACZEPKI ZE STRONY TYCH LUDZI, BO TO NIEPOTRZEBNIE NAKRĘCA SPIRALĘ I DAJE IM SATYSFAKCJĘ, ŻE CORAZ WIĘCEJ LUDZI JEST W TO ZAANGAŻOWANYCH”

„Od wczoraj przeprowadziliśmy wiele rozmów z lekarzami. Kilka postów niżej w języku angielskim zamieściliśmy fragment artykułu naukowego dotyczącego wady serca, którą miała Gabi.
Wniosek? Gdyby matka Gabrysi zgodziła się na operację, byłaby ona przeprowadzona 2 lata temu!!! 13-letnie serce dużo lepiej by zniosło ten zabieg niż 15-letnie – proszę poczytać o tej wadzie serca, tu liczył się czas!!! Lekarze z Łodzi doskonale o tym wiedzieli i nalegali, żeby operować jak najszybciej.
Falcon1986″

„Śpiewaj laleczko.

Usłyszmy ostatni raz jej głos.
Byłabyś między nami. Byłabyś, gdyby twoja matka cię słuchała. Byłabyś, gdyby nie ukrywała przed tobą choroby. Byłabyś, gdyby oszczędziła ci depresji, w którą wpędzała cię każdego dnia. Byłabyś, gdyby nie chciała pieniędzy dla siebie. Byłabyś, gdyby zajęli się tobą świetni lekarze z Łodzi. I nie musiałabyś wtedy tak cierpieć przez te zbiórki.
Śpij spokojnie słodka księżniczko.
Falcon1986″ – piszą hakerzy.

 

 

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.