Złamana ręka i sześć śrub w nodze. Poszkodowany szuka świadków wypadku

Pan Kamil poszukuje świadków wypadku do którego doszło niespełna miesiąc temu na Ursynowie. Jak twierdzi z powodu nieuwagi innego kierowcy wywrócił się na motocyklu, jednak sprawa nie jest tak oczywista.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

„Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Indiry Gandhi z ul. Ken 11.06.2016. (Sobota) około godz. 20.” – pisze Pan Kamil – „Młody mężczyzna jadący ciemnym oplem starą chciał wykonać manewr skrętu w lewo przecinając mój pas ruchu. Ja jechałem na wprost. Jechał szybko i rozmawiał z pasażerką jadącą obok nie skupiając się na tym ze dojeżdża do skrzyżowania. W momencie dojazdu do punktu w którym mogło by dojść do kolizji odruchowo zacząłem gwałtownie hamować w wyniku czego zablokowało mi przednie koło i wywróciłem się. Po rozmowie z policją stwierdzili że sprawa jest skomplikowana, bo jak twierdzą świadkowie którzy jechali w oplu ja po prostu nie wiadomo z jakiego powodu się przewróciłem. Gdybym się wbił w bok opla sprawa by była prosta. Tylko ja najprawdopodobniej bym skończył znacznie gorzej. Mam złamaną rękę w nadgarstku i chyba sześć śrub w nodze” – dodaje.

Pan Kamil prosi o pomoc w przypadku, gdyby ktoś był świadkiem tego zdarzenia. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat, prosimy o kontakt z redakcją.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c