Złodzieje oddali skradzioną z nagrobku rzeźbę. Policja nadal prowadzi czynności

Z mogiły aktorki Niny Andrycz skradziono mosiężną rzeźbę. Po publikacji policji i podaniu informacji przez media, rzeźba została podrzucona w pobliskim kościele. Policja nie zaprzestaje jednak czynności i ustala kto może być sprawcą kradzieży.

Fot. Policja

Rzeźba skradziona z mogiły aktorki Niny Andrycz została zwrócona poprzez pozostawienie jej w kościele przy cmentarzu.

„Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie ograbienia miejsca spoczynku zmarłego. Na załączonej fotografii publikujemy skradzioną rzeźbę przedstawiającą sylwetkę kobiety z ramionami wzniesionymi do góry, na jej ramionach znajduje się szal spływający do ziemi. Rzeźba ma ok. 30 cm wysokości, wykonana jest z mosiądzu” – pisała policja zwracając się z apelem do wszystkich, którzy mogą wiedzieć cokolwiek tej sprawie.

Zwrócenie rzeźby nie oznacza końca postępowania. Policja zapowiada, że wciąż prowadzone są czynności zmierzające  do ustalenia sprawcy lub sprawców tego zdarzenia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.