Zlot zboczeńców na Polu Mokotowskim? Stali i obnażali się w pobliżu placu zabaw

Na Polu Mokotowskim nasza Czytelniczka była świadkiem bardzo nieprzyjemnego wydarzenia. Dwóch mężczyzn obnażało się w pobliżu placu zabaw. Fakt ten potwierdza film, który dostaliśmy na skrzynkę redakcyjną, a którego z oczywistych względów pokazać nie możemy.

Fot. Czytelniczka

„Chciałam ostrzec wszystkich spacerowiczów w Parku Pole Mokotowskie- w pobliżu placu zabaw dla dzieci (od ul. Warynskiego/ Kaczyńskiego) 2 mężczyzn obnażało się!!!” – pisze Ewa, nasza Czytelniczka.

„Pierwszy został nagrany – łysy ok 30 lat, ok 170cm krępej budowy ciała, ubrany w ciemno dżinsowe shorty i czarna bluzę sportowa z 3 białymi paskami na zewnętrznej części rękawów.

Po ok 20 minutach w pobliżu pojawił się kolejny zboczeniec, ok 185 cm szczupłej budowy ciała również ok 30-35 lat, ciemnoblond granatowa koszulka i krótkie granatowe shorty sportowe.

Godziny popołudniowe (17:30-18:00). Sprawy zgłoszone na straż miejska. Nagranie pierwszego zboczeńca mogę udostępnić w każdej chwili, niestety nie widać twarzy- bałam się podejść bliżej. Drugi został spłoszony jak tylko usłyszał o telefonie na straż miejska i uciekł w stronę przystanku autobusowego przy al. Jerozolimskiej w stronę centrum” – ostrzega Pani Ewa.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.