Znaleźli bohaterskiego taksówkarza, który uratował ich z pożaru!

2 grudnia pisaliśmy o bohaterskim taksówkarzu, który zatrzymał się przy pożarze, by obudzić mieszkańców i pomóc w ich ewakuacji. Mieszkańcy Pięciochatek chcieli mu podziękować. Dzięki nagłośnieniu akcji przez media udało się go odnaleźć.


Dzięki akcji i nagłośnieniu ze strony mediów, Wolskie Pięciochatki poinformowały, że znalazły człowieka, który uratował mieszkańców z pożaru:

„Udało się!!! Dzięki Państwa pomocy odnaleźliśmy taksówkarza, który bezinteresownie ratował mieszkańców z płonącej kamienicy. Wspaniały człowiek, który zrobił to z potrzeby serca – po to by uratować ludzi. Dziękujemy bardzo serdecznie. Jest Pan prawdziwym bohaterem! P.S. Ze względu na szacunek dla prywatności taksówkarza wspólnie postanowiliśmy nie ujawniać publicznie jego tożsamości. Powiemy tylko, że jest to bardzo sympatyczny i skromny człowiek. Jeszcze raz dziękujemy!” – pisze fanpage Wolskie Pięcichatki.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.