Znamy datę Parady Równości 2016

Nie minęło wiele czasu od ostatniej Parady Równości, a organizatorzy ogłosili już datę następnej: 11 czerwca 2016. Na razie nie jest znana trasa przemarszu.

Parada Równości 2015. Fot. paradarownosci.eu

Parada Równości 2015. Fot. paradarownosci.eu

Paradzie Równości, jak zawsze, towarzyszyć będzie Festiwal Parady Równości – cykl wydarzeń równościowych, który rozpocznie się kilkanaście dni przed samym przemarszem. Prace już ruszyły! Komitet Organizacyjny, czyli zawiązywana co roku na nowo nieformalna grupa instytucji i osób, które podejmują wszystkie decyzje, dotyczące Parady Równości. Pracę Komitetu koordynuje Fundacja Wolontariat Równości.

„Bardzo cieszymy się, że prace już ruszyły. Mam takie przekonanie i taką nadzieję, że przyszłoroczne wydarzenie będzie naprawdę wyjątkowe i inne niż dotychczasowe Parady Równości. Już teraz liczymy na rekord frekwencyjny” – komentuje Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości.

Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące trasy przemarszu czy też wydarzeń, jakie będą towarzyszyć przemarszowi. Ruszyła już także rekrutacja do Wolontariatu Równości, czyli grupy osób, która wspiera przygotowanie wydarzenia już teraz.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.