Znamy lokalizację Kici Koci!

Nowa siedziba Kici Koci

Kicia Kocia została zamknięta i miasto przejęło dawny lokal. Od dawna jednak mówiło się, że siedziba klubokawiarni pozostanie na Grochowie w okolicach Ronda Wiatraczna. W międzyczasie pojawiały się nawet plotki, że lokal Pana Cezarego Polaka startuje w przetargu na teren zajmowany do niedawna przez Pub pod Pstrągiem.

Teraz Kicia Kocia ogłosiła nową lokalizację. Nowa siedziba klubokawiarni będzie znajdowała się na Al. Stanów Zjednoczonych 68 (róg Stockiej). Budynek jest stosunkowo nowy i będzie trudniej stworzyć tam odpowiedni klimat. Jednak, jak pokazuje historia, klimat tworzą ludzie i dobre imprezy, których w Kici Koci nie brakowało. Tak piszą do nas sami zainteresowani:

„Aranżując wystrój wykorzystamy meble dawnej Kici Koci – solidne polskie wzornictwo przemysłowe, czy jak kto woli  design z lat 50., 60. i 70. XX wieku oraz przedmioty z recyklingu. Zrobimy więcej udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami (przy schodach mamy automatyczny podnośnik dla wózkowiczów), rodziców z maluchami, rowerzystów oraz czworonogów. Tak jak poprzednio, wyeksponujemy w pomieszczeniach zastane elementy – żeby przetrwała jakaś forma pamięci o poprzednich użytkownikach lokalu. Będziemy mieć panoramiczne okna na cztery strony Grochowa, klimatyzację oraz ogródek – na podeście i schodach, chodniku i trawniku pod drzewami.

To oczywiście nie wszystko, co zaplanowaliśmy. Mamy w zanadrzu kilka pomysłów, którymi chcemy Was pozytywnie zaskoczyć. Liczymy, że się uda.

Przy dobrych wiatrach ruszymy jeszcze przed wakacjami”

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]