Znana youtuberka z zarzutami. „Zakrwawiona zwisała z poręczy balkonu”

Znana youtuberka, która ma prawie 150 tys. subskrybentów została zatrzymana przez policję. Według „Super Expressu” chodzi o Julię P. Ona i jej przyjaciel usłyszeli zarzuty.

Fot. Warszawa w Pigułce

Śródmiejscy wywiadowcy zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu pary policjanci znaleźli ponad 50 gramów marihuany ukrytej w różnych miejscach. Wszystko zaczęło się od interwencji związanej z zakłóceniem porządku publicznego i spoczynku nocnego zgłoszonego przez sąsiadów.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali poproszeni o interwencję w związku z zakłóceniem porządku publicznego i spoczynku nocnego. Z relacji sąsiadów wynikało, że z jednego z mieszkań słychać głośne krzyki, dźwięk tłuczonego szkła, a z poręczy balkonu na pierwszym piętrze ma zwisać młoda kobieta.

Wywiadowcy błyskawicznie przyjechali pod wskazany adres. Kiedy pojawili się na miejscu 19-latka stała już zakrwawiona na trawniku, a przy niej przypadkowi świadkowie zdarzenia. Policjanci udzieli pomocy przedmedycznej 19-latce, wezwali pogotowie, po czym weszli do wskazanego przez zgłaszających mieszkania, w którym zastali rówieśnika kobiety. Mężczyzna oświadczył, że doszło do kłótni na skutek, której jego partnerka najpierw uderzyła kilkakrotnie głową w lustro, a następnie próbowała skoczyć z balkonu.

Najprawdopodobniej wszystko zakończyłoby się na pouczeniu lub wniosku o ukaranie do sądu, gdyby nie jeden istotny szczegół. Wywiadowcy po wejściu do mieszkania poczuli wyraźną woń marihuany. Sprawdzili dokładnie wszystkie pomieszczenia. W różnych miejscach znaleźli w sumie ponad 50 gramów tego środka odurzającego. Para została zatrzymana i usłyszała zarzuty posiadania narkotyków, za co zgodnie z ustawą grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.

Autor: podinsp. Robert Szumiata/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.