Znane cukiernie zrobiły promocję. Madki nie zawiodły. „A za uśmiech bombelka dostanę?”

Z okazji zakończenia roku szkolnego Piekarnie i Cukiernie Putka zorganizowały dla uczniów promocję. Każdy uczeń klas 1-3 dostawał za darmo mini-jagodziankę, a uczniowie klas 4 i wyżej dużą, pod warunkiem, że okazali świadectwo z czerwonym paskiem. Ten warunek spowodował komentarze od niezadowolonych „madek”.

Fot. Pixabay

Wszystko zaczęło się od niewinnego postu na popularnym portalu społecznościowym.

Wszystkich uczniów z czerwonym paskiem zapraszamy do naszych piekarni po odbiór nagrody, za tak wspaniałe wyniki!
Dla każdego ucznia, który pochwali się świadectwem z czerwonym paskiem mamy niespodziankę w postaci pysznej JAGODZIANKI ZE ŚWIEŻYCH JAGÓD
Dla uczniów klas 1-3, mamy mini JAGODZIANKI.

Gratulujemy! #jagodzianki” – napisała sieć.

Komentujący podzielili się dwa obozy. Jeden mówił, że promocja cukierni dzieli dzieci na lepsze i gorsze. Część komentujących obruszała się, że ich dziecko nie dostanie jagodzianki za darmo. Drugi natomiast przyznawał, że to dobra motywacja i, że w sporcie również nie wszyscy znajdują się na podium.

Byli też tacy, którzy żartowali i naśmiewali się z oburzonych komentujących mówiąc, że pewnie „majom chorom curkę” i pytali się czy „za uśmiech bombelka” też dostaną.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.