Znane stacje benzynowe definitywnie znikają z polskiego rynku

Austriacki fundusz inwestycyjny zdecydował o wypowiedzeniu umowy licencyjnej na korzystanie z marki Łukoil w Polsce.

Fot. Pixabay

Od kilku miesięcy sieć 115 stacji paliw w Polsce przechodzi widoczny rebranding i jest gruntownie modernizowana.

Ten proces zostanie zakończony do 1 czerwca, od tego czasu wszystkie stacje będą funkcjonowały pod nazwą AMIC Energy. Klienci pierwszych zrebrandowanych stacji już mogą korzystać w pełni z nowych rozwiązań. Jednocześnie koncern zapewnia utrzymanie atrakcyjnych cen paliw, co jest szczególnie ważne dla dotychczasowych klientów sieci.

Jak informuje nowa marka w procesie rebrandingu „stawia na miejsca dobrej energii, w których klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Przestrzeń i ergonomia nowych stacji sprzyja wygodnemu tankowaniu oraz korzystaniu z dodatkowych usług nie tylko dla swojego pojazdu. Wybrane stacje AMIC Energy prowadzą restauracje Subway i dysponują zróżnicowaną i smaczną ofertą gastronomiczną na rynku. Sieć restauracji w placówkach AMIC Energy będzie systematycznie rozwijana”.

Pierwsza  w nowym brandzie  stacja AMIC Energy w Piasecznie otrzymała wyróżnienie w kategorii – stacja w segmencie premium podczas Gali Petrotrend Stacja Benzynowa 2019, która odbyła się 18 marca w Warszawie.

Kierowcy i pasażerowie już mogą korzystać z w pełni nowoczesnych stacji AMIC Energy w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Gdyni i we Wrocławiu. Kolejne otwarcia planowane na przełomie marca i kwietnia to Kraków i Radom.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.