Znasz tego mężczyznę? Jest poszukiwany przez policję!

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, których wizerunki publikujemy. Mężczyźni podając się za policjantów CBŚP pod pretekstem rozbicia szajki nieuczciwych pracowników banku wyłudzili od 73-letniej kobiety pieniądze w kwocie 21 500 złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą ,,na policjanta CBŚP” do którego doszło 6 sierpnia br. przy ul. Piotra Skargi na warszawskim Targówku. N/n kobieta podająca się za policjantkę wydziału Kryminalnego CBŚP zadzwoniła do 73-letniej mieszkanki Targówka i pod pretekstem zablokowania jej konta i przejęcia pieniędzy przez Policję w związku z zatrzymaniem szajki nieuczciwych pracowników banków namówiła starszą kobietę do wypłaty pieniędzy z banku i zaciągnięcia pożyczki.

W toku wykonanych czynności policjanci uzyskali rysopisy mężczyzn, którzy odebrali od seniorki 21 500 złotych.
Są to mężczyźni w wieku 18-25 lat, wzrostu około 175-180 cm. Pierwszy z nich ubrany był w krótkie czarne spodenki, szarą bluzę z długim rękawem i widocznym białym oznaczeniem ,,Nike” na lewej piersi. Mężczyzna ma szczupłą pociągłą twarz, włosy krótkie kręcone, na plecach założony czarny plecak z białym napisem ,,Adidas”.
Drugi z mężczyzn ubrany był w czarne spodenki, szarą bluzę z kapturem z widocznym czerwonym nadrukiem na piersi. Na plecach miał założony czarny plecak z  białym logo ,,Nike”.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości tych mężczyzn.

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakiekolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71 lub z policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 22 603-81-52 powołując się na numer SWD-333561/18, ZIW-166904601D.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.