Znęcał się nad matką i groził, że ją zabije

Prokurator podjął decyzję o objęciu dozorem 43-letniego Tomasza Z. Policjanci prewencji zatrzymali mężczyznę tuż po tym, jak wszczął awanturę swojej matce i groził jej pozbawieniem życia. Funkcjonariusze zostali zaalarmowani przez sąsiadkę pokrzywdzonej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Policjanci z prewencji otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na ul. Puławskiej syn znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Zgłoszenie pochodziło od sąsiadki, która przez ścianę słyszała krzyki kobiety wzywającej pomocy. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Po wejściu do lokalu, mężczyzna udawał, że nie wie o co chodzi.

Funkcjonariusze błyskawicznie zatrzymali 43-letniego Tomasza Z. Pokrzywdzona kobieta, potwierdziła, że jej syn od kilku miesięcy znęca się nad nią. Wszczyna awantury, popycha, szarpie oraz grozi pozbawieniem życia. Powiedziała, że nie był to pierwszy tego rodzaju przypadek. Policjanci ustalili, że 43-letni Tomasz Z. bardzo często wraca do domu pijany i wtedy znęca się psychicznie i fizycznie nad matką.

Śledczy przestawili mu zarzuty. W prokuraturze podjęto decyzję o objęciu go policyjnym dozorem. Za ten czyn grozi kara do 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.