Znieważył policjantów i naruszył ich nietykalność cielesną

Policjanci z bielańskiej komendy zatrzymali Szymona K. Mężczyzna trafił do policyjnej celi ponieważ podczas legitymowania zaczął wyzywać funkcjonariuszy. Teraz odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów oraz za znieważenie. Agresywnemu mężczyźnie grozi kara do 1 roku pozbawienia wolności.

Policja.jpg

fot policja

Policjanci z Bielan podjeli interwencję w stosunku do grupy mężczyzn, którzy zakłócali ład i porządek publiczny. Jednemu z mężczyzn nie spodobało sie to, że jest legitymowany przez policjantów, mężczyzna nie chciał podać swoich danych. Pod adresem funkcjonariuszy padały wulgaryzmy. Policjanci kilka razy wzywali Szymona K. do zachowania zgodnego z prawem, jednak jego agresja narastała z każdą chwilą. W pewnym momencie zaczął popychać i szarpać policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany. szymon K. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie juz zostały przedstawione zarzuty za znieważenie funkcjonariuszy pełniących obowiązki służbowe oraz naruszenie ich nietykalności. Teraz grozi mu kara do roku pozbawienia wolności

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.