„Zobaczyłem dwóch Polaków, jeden pokazał mi tak” Studenci pokazali przykłady nietolerancji, jakie spotkały obcokrajowców [WIDEO]

„Jesteśmy studentami Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Zarządzania. Robimy projekt społeczny o tolerancji i pomyśleliśmy, że może będą Państwo zainteresowani Naszą inicjatywą przedewszystkim z uwagi, że większość osób występujących w filmie mieszka w Warszawie, a pochodzą z różnych zakątków świata.” – czytamy w wiadomości do redakcji.W dzisiejszych czasach coraz więcej osób spotyka się z problemem nietolerancji. Przejawia się ona na wielu płaszczyznach naszego życia. Realizując nasz projekt chcieliśmy zwrócić uwagę na ten problem, oraz pokazać, że mimo pozornych różnic każdy z nas jest taki sam i każdemu należy się szacunek. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego filmu a także do śledzenia naszych mediów społecznościowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.