Zrobili „fałszywy” wypadek, trwa pokaz. Marszałkowska zablokowana

„Fundacja Drogi Mazowsza wraz Miejskimi Zakładami Autobusowymi przygotowuje się do obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W tym roku przypada on 18 listopada. Jego organizacja wiąże się z utrudnieniami w ruchu w rejonie pokazu” – informuje Fundacja. Ćwiczenia własnie się rozpoczęły.

Pokaz przewidywał zrobienie kolizji, a następnie przeprowadzenie akcji ratunkowej. Marszałkowska na wysokości Kina Luna jest obecnie nieprzejezdna i pozostanie tak do godziny 15.00.

„Z przyczyn bezpieczeństwa, zostaną wyłączone miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Marszałkowskiej na odcinku od alei Lecha Kaczyńskiego do Placu Zbawiciela” – pisze Fundacja.

„Samochody zaparkowane na tym odcinku zostaną usunięte na koszt właściciela. Ulica Marszałkowska od Litewskiej do Placu Zbawiciela będzie nie przejezdna w godzinach od 9 do 15. W związku z tym zostaną poprowadzone objazdy: Plac Unii Lubelskiej – Boya-Żelenskiego – Waryńskiego do Placu Konstytucji. Jeżeli ktoś dostanie się w rejon ulicy Litewskiej, to zostanie skierowany do alei Szucha” – dodaje.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.