ZTM rozdaje darmowe bilety miesięczne! Co zrobić, by je dostać?

Właśnie zakończył się I etap konkursu „Jesienne biletobranie”, w którym do zgarnięcia jest co najmniej 315 biletów 30-dniowych. Następny etap rozpocznie się 18 października.

Fot. Warszawa w Pigułce

Do I etapu mogą przystąpić osoby, które na swojej Spersonalizowanej Warszawskiej Karcie Miejskiej lub innym nośniku mają zakodowany i aktywowany bilet kupiony nie wcześniej niż 1 września 2021 r. W przypadku II etapu bilet długookresowy musi być kupiony i aktywowany nie wcześniej niż 1 października 2021 r.

Do Konkursu można się zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy na dedykowanej do tego stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl i podając 11-cyfrowy numer swojej Karty. Należy pamiętać, że każdy Uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia w czasie trwania całego Konkursu tj. od 16 września do 31 października 2021.

Trzeba być czujnym, bo codziennie o 09:00 na stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl ZTM informuje o godzinie rozpoczęcia rejestracji Kart w danym dniu. Rejestracja Kart rozpoczyna się o różnych porach dnia, ale zawsze kończy o godzinie 23:59. Decyduje znana wszystkim zasada „Kto pierwszy, ten lepszy” – Zwycięzcy są wyłaniani według kolejności prawidłowych zgłoszeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c