Brutalnie pobił dziecko, by ukraść mu 2 zł. Wcześniej popełnił inne przestępstwo

Policjanci z patrolówki zatrzymali 23-letniego Daniela S. po raz drugi w przeciągu kilku dni. Za pierwszym razem odpowiadał za groźby karalne i znęcanie się nad konkubiną. Drugim razem żądał od nastolatków telefonów komórkowych i po 10 złotych od każdego. Jednego z nich pobił i ukradł mu 2 złote.
Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock
Policjanci zostali wezwani w związku ze zgłoszeniem rozboju. Pokrzywdzeni to trójka dzieci w wieku od 12 do 16 lat.

Z ich relacji wynikało, że zostali zaatakowani przez młodego mężczyznę, który na przystanku autobusowym zażądał od nich telefonów komórkowych i żeby każdy dał mu po 10 złotych. Kiedy okazało się, że dzieci nie mają mu czego dać, jednego z chłopców uderzył pięścią w twarz, bił i kopał po całym ciele, po czym ukradł mu 2 złote. Policjanci bardzo szybko dotarli do podejrzewanego i go zatrzymali. Wówczas okazało się, że 23-letni Daniel S. kilka dni wcześniej był już zatrzymywany w związku z groźbami karalnymi i znęcaniem się nad konkubiną.

Na podstawie zebranych dowodów mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.