„To jest dopiero znieczulica!” Mocne nagranie z tramwajów w Warszawie [WIDEO]

Napisała do nas przes­traszona Czytel­nicz­ka Joan­na. Kobi­eta była świad­kiem, jak w tramwa­ju mężczyz­na siedzi­ał na schodach. Zachowywał się bard­zo dzi­wnie i od początku było wiado­mo, że coś zaży­wał. Nie był to jed­nak alko­hol.

„Od pasa w dół był bard­zo lekko ubrany. Zachowywał się dzi­wnie, bełko­tał coś, chci­ałam zareagować, bo nikt w tramwa­ju nie wykazy­wał chłopakiem więk­szego zain­tere­sowa­nia. To jest dopiero znieczuli­ca! Nagrałam film, bo chci­ałam zaw­iadomić policję, a film pokazać w razie gdy­by potrzeb­ny był jak­iś dowód. Nieste­ty nie zdążyłam zadz­wonić, ponieważ mężczyz­na wysi­adł na Dwor­cu Cen­tral­nym krótko po tym, jak nagrałam film. Odd­al­ił się w niez­nanym kierunku. Nie wiem, co zażył, ale na pewno nie był to alko­hol. Przesyłam mate­ri­ał, jako apel do innych, by reagować. Nie znamy kon­tek­stu, może coś mu dosy­pano, a jeżeli nawet sam to zażył mógł wyjść i coś mogło mu się stać” – pisze do nas porus­zona Czytel­nicz­ka.
komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.