Uderzył 9-latka pięścią w twarz! Przerażający incydent w tramwaju

Do zdarzenia doszło w tramwaju na woli. Z ustaleń wynika, że sprawca wychodząc na przystanku, uderzył małoletniego pięścią w twarz. Natychmiastowa reakcja świadków zdarzenia zakończyła się ujęciem 61-latka. Policjanci, po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej o charakterze chuligańskim.
Fot. KSP

Po godzinie 15 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie o tym, że w tramwaju mężczyzna uderzył chłopca w wieku 9 lat. Nie czekając długo mundurowi udali się na miejsce. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca wychodząc z tramwaju na przystanku, uderzył dziecko pięścią w twarz. Pasażerowie natychmiast zareagowali i ujęli 61-latka. Policjanci zbadali stan trzeźwości Artura S. Okazało się, że mężczyzna ma około promil alkoholu w organizmie.
Zatrzymany mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i przekazali go do prokuratury, który objął postępowanie ściganiem z urzędu. 61-latek usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej o charakterze chuligańskim. W trakcie przesłuchania, podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.