Bemowo: zderzenie autobusu miejskiego z samochodem osobowym. Ranni pasażerowie
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Czumy i Powstańców Śląskich. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Trzey osoby przewróciły się w autobusie i doznały obrażeń.
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
„Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 10:59” – mówi nam Edyta Adamus z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Autobus linii 190 zderzył się z samochodem osobowym marki skoda. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały trzy osoby, które znajdowały się w pojeździe komunikacji miejskiej”. Policjantka dodaje, że kierowcy są trzeźwi.
Jedna osoba pojechała już do szpitala, a pozostałe dwie badane są w karetce pogotowia. Na miejscu tworzą się utrudnienia.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.


