Aktywista lewicowy pyta czy Wanda Traczyk-Stawska już przeprosiła Bąkiewicza! Pisał poważnie?

Wczoraj Wanda Traczyk-Stawka przemawiała podczas protestu. W pewnym momencie zwróciła się do zagłuszającego ją kontrmanifestanta: „Milcz, głupi chłopie! Milcz, milcz, milcz, chamie skończony. Bo ja jestem żołnierzem, który pamięta, jak krew się lała. Jak moi koledzy ginęli. Ja tu po to jestem, aby przemówić w ich imieniu!” – powiedziała uczestniczka Powstania Warszawskiego.


Jaś Kapela to warszawski poeta i pisarz, zwycięzca pierwszego w historii polskiego slamu. Publicysta Krytyki Politycznej, aktywista lewicowy, znany z kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących poglądów nt. polityki społecznej. Znany jest z mocno kontrowersyjnych wypowiedzi, więc trudno ocenić czy pisał poważnie, czy chciał sprowokować do dyskusji:

Czy pani Wanda Traczyk-Stawska przeprosiła już pana @RBakiewicz ? Czy już zalegitymizowaliśmy takie zwracanie się do przeciwników ideowych?” – napisał na Twitterze. 

W odpowiedzi internauci pisali kim jest Wanda Traczyk- Stawka.

Jeśli powstaniec zachował się źle, to nie widzę powodu, żeby niegdysiejsze zasługi dawały immunitet na dzisiejsze przewiny.” – napisał Kapela.

 

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c