Allegro wprowadza niespodziankę dla swoich klientów. To już druga taka inicjatywa!

Allegro postanowiło przedłużyć o kolejny miesiąc oferowanie usługi Allegro Smart bez dodatkowych opłat. 

fot. Wikipedia By Hubert Śmietanka – Praca własna, CC BY-SA 3.0,

Allegro postanowiło wydłużyć okres bezpłatnego korzystania z usługi Allegro Smart o kolejny miesiąc. Tym samym, okazja do bezpłatnych przesyłek będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych do 18 maja.

Jak informuje portal, do tej pory z bezpłatnej usługi Allegro Smart skorzystało ponad milion osób, co przełożyło się na spore oszczędności. Klienci korzystający z usługi zaoszczędzili bowiem na kosztach wysyłki ponad 86 milionów złotych.

Jak powiedział Francois Nuyts – prezes Allegro, podejmowane kroki mają być wsparciem w trudnym czasie ograniczeń i obowiązujących obostrzeń.

Bezpłatna dostawa w ramach Allegro Smart to również korzyść dla sprzedawców, przede wszystkim prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzięki przedłużeniu bezpłatności usługi, rośnie sprzedaż, a to przekłada się na większą stabilność i płynność finansową w trudnym okresie epidemii.

Tym, którzy subskrybowali wcześniej usługę w ramach wykupionego abonamentu, przysługuje wydłużenie ważności o okres jednego miesiąca.

 

 

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.