Antoni Królikowski organizuje walkę pomiędzy sobowtórami Putina i Zełeńskiego!

Podczas, gdy za naszą wschodnią granicą giną ludzie – mordowane są dzieci, kobiety, osoby starsze, w Polsce podobno znany aktor postanowił wypromować walkę pomiędzy sobowtórami  Zełeńskiego i Putina.

„Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać…
Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie.🇺🇦🙌
Faworyt jest jest tylko jeden!” – napisał aktor, który najwyraźniej uznał to za świetny pomysł.

W komentarzach nie ma litości:

„do***ne bucket list na ten rok stworzyłeś: zdradzić/zostawić rodzącą żonę, promować ochroniarza oszusta z tindera, zrobić wstyd dla Polski na cały świat organizując walkę sobowtórów putina i prezydenta ukrainy w trakcie trwania wojny. a to dopiero kwiecień, ciekawe co w planach na majówkę!” – napisał Daniel Majewski.

Ciebie p***lilo do konca idioto? szczam i rzygam na ciebie” – napisał Kamil Glik

„To co się dzieje na Ukrainie, inwazja Rosji to nie jest rozrywka, to nie jest gra komputerowa to są prawdziwe życia, prawdziwe tragedię, realne cierpienie i smierć!

Obracanie obecnej sytuacji w żart czy rozrywkę jest prymitywne, niemoralne, podłe i tak strasznie słabe! Wstyd! Wstyd! Wstyd!” – napisała Anja Rubik

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.