Atak dwóch obcokrajowców przy sklepie. Bili pięściami, kopali po głowie i całym ciele

Policjanci wydziału mienia w sprawie, która jest wielowątkowa, do której wiele osób zostało już zatrzymanych, a część z nich też tymczasowo aresztowanych wyodrębnili dodatkowy aspekt, tym razem dotyczący pobicia. Wytypowali podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa i niedawno zatrzymali jednego z mężczyzn, który usłyszał zarzut i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu pod nadzorem prokuratury prowadzą sprawę, która dotyczy licznych przestępstw i wielu osób. Część z podejrzanych została już zatrzymana i tymczasowo aresztowana.

Podczas prowadzonej na bieżąco wnikliwej analizy materiałów i wobec pojawiających się kolejnych informacji policjanci ujawniają kolejne wątki, zdarzenia i przestępstwa.

W ten właśnie sposób odkryli sprawę pobicia, do którego doszło w okolicach sklepu nocnego. Pokrzywdzony został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy bili go pięściami i kopali po głowie i całym ciele.

Zaraz po ustaleniu, że do takiego zdarzenia doszło operacyjni wydziału mienia wykorzystali swoje informacje, dotarli do miejsc i osób, które pozwoliły im na wytypowanie sprawców. Okazało się, że są to dwaj obywatele Ukrainy. Jeden z nich kilka dni temu, po przeprowadzonej obserwacji wpadł wprost w ręce funkcjonariuszy mienia. Początkowo próbował wszystkiemu zaprzeczać i wypierać się, natomiast materiał dowodowy zgromadzony w sprawie był jednoznaczny i na jego podstawie 40-latek usłyszał zarzut pobicia i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Zatrzymanie drugiego ze sprawców jest kwestią czasu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c