AWANTURA na Grochowie! Radny PiS: „Nie zesr*j się”. Wiceburmistrz pisze o SKANDALU!

Między wiceburmistrzem, a radnym PiS doszło do ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych. 

Fot. twitter

 

„Skandaliczny, nieodpowiedzialny i nawołujący do zbrojnej agresji wpis Radnego Prawo i Sprawiedliwość, Marek Piotr Borkowski, Radny z Grochowa Marek Piotr Borkowski , przewodniczącego Klubu Radnych z PiS w dzielnicy Praga-Południe m.st Warszawa. Takie zachowanie jest nie do zaakceptowania !” – pisze wiceburmistrz Michał Wieremiejczyk.

Miedzy samorządowcami wywiązała się ostra dyskusja:

Poprosiliśmy radnego Marka Borkowskiego o komentarz w tej sprawie.

„Z bardzo dużym zainteresowaniem, ale tez zaniepokojeniem śledzę zamieszki w USA, gdzie jak wiemy doszło do dużych zniszczeń mienia publicznego i prywatnego. Po początkowym okresie chaosu okazało się, ze najskuteczniejszą obroną jest samoorganizacja obywateli – w szczególności tych posiadających, podkreślam legalnie, bron palna i sama obecność osób z bronią tłumi działania chuliganów i złodziei.
Mam nadzieje, ze u nas nie dojdzie do takich sytuacji, ale jakby co,  to podpowiadam skuteczne rozwiązanie zza oceanu.
Na głupkowate komentarze przewodniczącego klubu Platformy Obywatelskiej odpowiedziałem znanym memem z nosaczem sundajskim.” – odpowiedział radny w rozmowie z Warszawą w Pigułce.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c