Beata Mazurek: „Usunięcie seksisty z PO to za mało. Chamstwo legitymizował uśmiechem”. Czas na dymisję…

Seksistowskie żarty prezydenta Legionowa do jednej z kandydatek powiedział „Pani od seksu”. Jan Grabiec wręczył mu szable i powiedział „prowadź nas do boju”. Jak poinformował na swoim profilu na Facebooku Roman Smogorzewski złożył już rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej, powodem tej decyzji było jego skandaliczne zachowanie na konwencji wyborczej. 

 

Roman Smogorzewski złożył dziś rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Informuję jednocześnie, że nie był kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych.” – Napisał na Twiterze rzecznik PO.

Usunięcie seksisty z PO to za mało.Chamstwo legitymizował uśmiechem,uściskiem dłoni rzecznik PO Grabiec.Żądam od Schetyny wyciągnięcia konsekwencji wobec Grabca i jego dymisji.Przyzwolenie i aprobata na kontynuowanie żenującego spektaklu w równym stopniu obciąża Grabca.” -Napisała na Twiterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

W związku z powtarzającymi się publikacjami na temat konwencji wyborczej, chciałbym podkreślić, że wszystkie obecne podczas tego spotkania osoby bardzo lubię i szanuję. Są to doświadczeni i zaangażowani społecznie samorządowcy. Moim zamierzeniem nie było nikogo urazić, lecz przedstawić ich sylwetki i bardziej luźny i humorystyczny sposób. Niestety, wypowiedzi wyrwane z kontekstu mogą wprowadzać w błąd i mają na celu zdyskredytowanie mojej osoby w oczach mieszkańców w tym gorącym, przedwyborczym okresie. Przepraszam, jeśli ktokolwiek poczuł się urażony moimi słowami.” – Napisał na Facebooku kandydat na prezydenta Legionowa Roman Smogorzewski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.