Były trener Legii awanturował się w samolocie. Jest nagranie [WIDEO]

Ricardo Sa Pinto, były trener Legii został wyprowadzony z samolotu linii Ryanair przez policję po tym, jak pokłócił się ze stewardessą. Zapowiedział, że złoży pozew przeciwko liniom.

Jak podaje Onet do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na pokładzie samolotu z Faro do Porto.

Portugalczyk miał wszcząć awanturę po tym, jak jedna ze stewardess poprosiła go, by zgiął nogi ponieważ zawadzają w przejściu. Były trener Legii miał też nie chcieć włączyć trybu samolotowego w telefonie komórkowym.

Policja wyprowadziła 46-latka z samolotu, na co pasażerowie zareagowali brawami, co uwieczniono na filmie, który krąży w internecie.

Zupełnie inaczej przedstawia zdarzenie trener, który tłumaczył redakcji „A Bola”, że załoga zachowywała się wobec niego arogancko. Dodał też, że natychmiast włączyć tryb samolotowy kiedy go o to poproszono i że specjalnie wykupił dodatkowe siedzenie z przodu. Wytłumaczył, że z powodu obrażeń, który nabawił się podczas kariery piłkarskiej nie może utrzymać zgiętego kolana.

Kiedy odmówił zgięcia nogi i wytłumaczył przyczyny, „załoga odmówiła rozpoczęcia lotu, przez co Sa Pinto został zmuszony do opuszczenia pokładu (…) Ricardo Sa Pinto podejmie kroki prawne przeciwko firmie i wspomnianej szefowej pokładu za działania przeciwko niemu” – pisze „A Bola” cytując fragment oświadczenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c