Facebook usunął profil szefowej HejtStop. „Propaguje nienawiść”

Konto Joanny Grabarczyk, szefowej HejtStop zostało usunięte z serwisu Facebook. Jako przyczynę podano propagowanie nienawiści.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Konto Joanny Grabarczyk, szefowej HejtStop zostało usunięte z serwisu Facebook. Prezes fundacji zapowiada, że dalej będzie walczyła z hejtem. Tym razem jednak założyła społeczność, zamiast prywatnego konta.

Konta nie zgłaszano jednorazowo. Na nowym profilu w komentarzach widać, ze wielu użytkowników wkleja przesłaną im przez serwis społecznościowy wiadomość dotyczącą usunięcia konta. Warto nadmienić, że szefowa HejtStopu może się od decyzji odwołać w celu odblokowania konta, jednak jest to procedura dość długa i bywa nieskuteczna.

[AKTUALIZACJA]: HejtStop dementuje, jakoby usunięte konto należało do Pani Joanny Grabarczyk. W sieci pojawia się coraz więcej fałszywych kont należących zarówno do członków organizacji, jak i niej samej. Więcej możecie przeczytać w tej informacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.