Filmowy Debiut Amerykańskiego Zespołu „We Adore You” z Warszawskim Akcentem

Dziś 26tego Marca, Amerykański zespół We Adore You opublikował swój pierwszy film krótkometrażowy. Produkcja miała miejsce w szkole tatuażu w New Haven, CT. W projekcie tym wzięli udział ludzie z całego świata w tym czytelnik Warszawy w Pigułce z Warszawskiego Grochowa.

 Znani artyści tacy, jak The Nationals czy Tom Yorke i Radiohead mają wielkie rzesze fanów i strategie biznesu i lukratywne współpracę dzięki, którym mogli zatrudnić Paula Thomasa Andersona, który reżyseruje filmy do muzyki klientów. Nowojorski zespół muzyczny We Adore You musiało wykazać się dużą dozą kreatywności i własnej inwencji i dysponując mniejszymi zasobami wyprodukował swój debiutancki krótki film zatytułowany „Jacob and Jenny” własnym sumptem.

„Nie robię sobie nadziei na trasę koncertową w najbliższym czasie, ale brak takiej aktywności nie oznacza braku innowacji i kreatywnej pracy. Szczególnie w otoczeniu takich utalentowanych osób!” – powiedział główny wokalista Paul Anthony Surdi, który został scenarzystą filmu i dokonał selekcji piosenek użytych w materiale, żeby pokazać historię fikcyjnej pary Jacoba i Jenny przechodzących przez poważne i realne problemy i wyzwania.

Ich problemy związane są z tożsamością seksualną, preferencjami (Jenny) i uzależnieniem od opiatów (Jacob) bardzo powszechnym w USA. – zdradza Paul Anthony Surdi. – To są problemy, o których ludzie nie chcą mówić otwarcie, ale nie sprawia to, że przestają istnieć. Znamy je z życia naszego i znajomych.

Czytelnik Warszawy w Pigułce Konrad Kociszewski z firmy Indigo Productions – producent filmu jak również międzynarodowy ekspert ds. pozycjonowania stron www. i przeglądarek internetowych wypowiada się na temat historii ukazanej w filmie – w niektórych rejonach płynność seksualna staje się coraz bardziej powszechna. Widać to szczególnie w przypadku kobiet u USA, dla których wyzwaniem staje się obniżona żywotność i libido ich partnerów wystawionych na stres, przepracowanie i często dotkniętych uzależnieniem od opiatów.- Konrad kontynuuje – w filmie przyjrzeliśmy się tym problemom w niekonwencjonalny sposób, chcemy zwrócić na nie uwagę.

Konrad Kociszewski ma swój debiut w roli producenta, nie jest to dla niego tyle zaskoczenie, co innowacja. Ile razy słyszeliście o osobie zajmującej się marketingiem internetowym, która została producentem filmu, który ma promować? Konrad stara się wyznaczyć nowe standardy w pracy grupowej nad projektem przygotowując się do pracy w branży w post-pandemicznej rzeczywistości. – komentuje Paul Anthony.

Dla grupy We Adore You ogromnym wyzwaniem okazała się pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia. Podczas gdy Vince VFerg Frguson i Paul Anthony Surdi grali dla tysięcznych widowni ze swoim poprzednim zespołem Stereo Crowd, debiut bez możliwości grania na żywo wydaje się być dosłownie przeciwieństwem okazji, szansy. Nie poddają się jednak i trzymają kciuki za niesztampowe rozwiązania i ten niekonwencjonalny przełom.

Łączność i kontakt są tutaj kluczowe. Nie mówimy tu o łamaniu obostrzeń, dbając o obopólne bezpieczeństwo dzielimy się treściami online i na tym musimy zbudować wszystko od zera. Razem z perkusistą Wyattem “Brother” Thompsonem i Natem “Cousin” Vivacqua promujemy film razem z najnowszym albumem.

Film w reżyserii Adio Asha, w rolach Jenny i Jacoba – Georgia Summer i Chris Matties. „Jacob and Jenny” to 15-minutowy film zawierający cztery rozdziały i tyle samo piosenek. Tytuły rozdziałów są tożsame z tytułami piosenek, które są wtedy pokazane. Film i ścieżka dźwiękowa od początku do końca opowiadają historię dwóch osób przechodzących osobiste procesy odkrywania złożoności swojej seksualności, uzależnienia i relacji.

Cały film “JACOB & JENNY”:https://youtu.be/CS9H6Uj-hQw 
Rozdział, “Fake as Friends”:  https://youtu.be/fXIO_Wpy9Uk  
Playlista: http://bit.ly/WeAdoreYouPrivateLinkFullEP 

We Adore You:
Facebook https://www.facebook.com/WeAdoreYouLive
Instagram https://www.instagram.com/weadoreyoulive
YouTube https://www.youtube.com/c/WeAdoreYouLive


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c