Mężczyzna zaatakowany przez czterech chłopców. Zadawali ciosy po całym ciele. Bili po głowie i kopali

Czterech 18 i 19- latków zatrzymali policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Są oni podejrzewani o dokonanie wymuszenia rozbójniczego do którego doszło w Piasecznie na ulicy Jarząbka. Przestępstwo, którego się dopuścili zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. Wobec wszystkich zatrzymanych policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego wystąpili do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Fot. Policja

Do przestępstwa doszło w nocy 28/29 czerwca. 25- letni mężczyzna wracając do domu został zaatakowany przez czterech nieznanych mu młodych chłopców.

Z zebranych informacji wynika, że napastnicy, zadawali swojej ofierze ciosy po całym ciele. Bili po głowie i kopali. 25- latka przewrócili na ziemię, skradziono mu portfel z dokumentami, kartę bankomatową oraz telefon komórkowy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego rozpoczęli działania poszukiwawcze, w ich wyniku już w środę zatrzymano pierwszych podejrzanych o udział w tym przestępstwie.

Łącznie w policyjne ręce wpadło czterech młodych mężczyzn. Podczas przeszukania u jednego z nich, policjanci odnaleźli skradziony telefon. Zaskoczeniem jest  wiek zatrzymanych najstarszy ma zaledwie 19- lat, a pozostali niedawno ukończyli lat 18.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego, którzy przejęli sprawę, wystąpili do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec wszystkich zatrzymanych. Przestępstwo wymuszenia rozbójniczego, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do la 10.

nadkom. Jarosław Sawicki


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c