Najnowsze informacje ws. śmierci polityka PiS, którego ciało wyłowiono z Wisły

W sobotę przy Moście Łazienkowskim wyłowiono zwłoki polityka Tomasza Jędrzejczaka, który był działaczem PiS z powiatu zgierskiego. Mężczyzna dzień wcześniej bawił się na koncercie w hali Torwar, która znajduje się kilkaset metrów od miejsca znalezienia zwłok polityka.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wracając z koncertu przewrócił się i uderzył głową o beton, następnie wpadł do Wisły.

W piątek wieczorem 52-latek uczestniczył w seminarium związanym z programem „Bezpiecznie – chce się żyć” organizowanym przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W ramach seminarium odbył się koncert zespołu Bayer Full i Zenka Martyniuka na Torwarze, na który mężczyzna wybrał się z żoną.

Po koncercie mężczyzna rozdzielił się z żoną i przeszedł na drugą stronę arterii i kierował się w kierunku Portu Czerniakowskiego, gdzie doszło do wypadku.

Z nagrań, które zabezpieczono wynika, że do śmierci polityka nie przyczyniły się osoby trzecie. Doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Mężczyzna prawdopodobnie potknął się uderzył się w głowę i stoczył się do wody z nasypu z kamieni, który widać na zdjęciu.

Prokuratura zleciała sekcję zwłok radnego, która wyjaśni czy mężczyzna zmarł od rozległych obrażeń głowy lub utonięcia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.