Największy Park Wodny w Europie pod Warszawą gotowy! 32 zjeżdżalnie, 12 saun i aż 3500 mkw basenów [WIDEO]

Największy Park w Europie „Suntago Wodny Świat”, który powstał w  miejscowości Wręcza (pow. żyrardowski) został ukończony i już za niedługo zostanie otwarty. Aktualnie obiekt przechodzi wszystkie odbiory. Wodny Park będzie znajduje się tylko 40 kilometrów od stolicy.

Fot. Park of Poland

Wybrane atrakcje parku Suntago Wodny Świat: 32 zjeżdżalnie wodne o łącznej długości 3,2 km Basen z falami – 845 m2 Basen relax z tzw. dziką rzeką – 800 m2 Basen „Rzeka przygód” – 427 m2 Wodny plac zabaw o powierzchni 600 m2 Maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem Zewnętrzny wodny plac zabaw z ciepłą wodą 3 baseny solankowe Dead Sea 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami 10 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.

Poniżej publikujemy informacje od od inwestora

1. Jamango

Doświadcz niezwykłych wrażeń, które zapewnią 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów! Czy odważysz się na zjazd najdłuższą w Europie, mierzącą aż 320 metrów, krytą zjeżdżalnią? To tak jakby sunąć w dół z wysokości… wieży Eiffla. Niezapomnianych chwil dostarczy Wam między innymi basen z falami, dzika rzeka oraz symulator Surf-Air. Naszych najmłodszych gości zapraszamy do wewnętrznego i zewnętrznego wodnego placu zabaw z ciepłą wodą oraz brodziku dla dzieci. Mnóstwo zabawy i śmiechu gwarantowane!

2. Relax

Miejsce, w którym zrelaksujesz się w otoczeniu 400 palm sprowadzonych głównie z Florydy, Malezji i Kostaryki. Odpoczniesz w basenie termalnym o powierzchni 840 m2 oraz wyciszysz się w ogrodzie o powierzchni 20 000 m2. Skorzystaj z gabinetów masażu, basenów witalnych oraz solariów. A w słoneczne dni otwierany dach pozwoli delektować się naturalnym ciepłem promieni słonecznych.

3. Saunaria

Na powierzchni 2500 m2 czeka na Ciebie ponad 12 tematycznych atrakcji różnego rodzaju. Przenieś się w egzotyczny świat i zrelaksuj się w naszych saunach. Poczuj ciepło dochodzącej do 100°C , a następnie weź orzeźwiający prysznic Calla.

4. SUNTAGO VILLAGE

Kameralne miejsce do wypoczynku w komfortowych warunkach, w pobliżu parku wodnego Suntago Wodny Świat. Równocześnie z otwarciem parku wodnego Suntago Wodny Świat do dyspozycji naszych gości będzie czekało 100 domków bungalow zbudowanych w systemie modułowym. Pozwolą one zatrzymać się u nas na dłużej i skorzystać ze wszystkich wyjątkowych atrakcji.

5. HOTEL****

Czterogwiazdkowy hotel z 240 pokojami i powierzchnią konferencyjną jest obecnie w fazie projektowania. W celu zapewnienia wygody naszym gościom, hotel będzie połączony z parkiem wodnym Suntago Wodny Świat. Otwarcie hotelu zaplanowane jest na IV kwartał 2020 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.