Nasza Czytelniczka ostrzega! Uważajcie na tych ludzi i niczego im nie podpisujcie

„Wczoraj w domu odwiedziła nas para: Pani – wysoka blondynka w czerwonym płaszczu, Pan – wysoki, przyzwoicie ubrany…” – ostrzega nasza Czytelniczka 


„Państwo stwierdzili, że przyszli zrobić aneks do naszej umowy dotyczącej opłaty za energię elektryczną!

Pani powiedziała, że są przedstawicielami (nazwa firmy do wiadomości redakcji), że po podpisaniu w/w aneksu będziemy płacić niższą cenę za energię przez 2 lata, że Innogy (tu mamy podpisaną umowę), tylko technicznie zajmuje się sprawami energii (nie wytłumaczyła, co ma na myśli), a oni zajmują się dystrybucją…

Poprosiłam o zostawienie dokumentu, bo chciałam się spokojnie z nim zapoznać.
Pani powiedziała, że muszę podpisać tu i teraz, że nie przewiduje zostawiania dokumentów, potem będę mogła sprawdzić sobie w Internecie.

Nie wyraziłam zgody, Pani bardzo niezadowolona – opuściła nasze mieszkanie i udała się do innych lokatorów (dom 11 – piętrowy, 4 klatki), godz. 13.00 – w mieszkaniach zwykle starsze osoby…
Dzisiaj udaliśmy się do Innogy.

Dowiedziałam  się, że nie ma żadnych zmian. Mamy podpisaną umowę z Innogy i oni sprzedają nam energię na dotychczasowych zasadach!

Gdybym podpisała „aneks”, o którym mówiła Pani podająca się za przedstawicielkę Firmy musielibyśmy płacić za energię 2 sprzedawcom energii.

To jest moje OSTRZEŻENIE!
Ludzie – nie podpisujcie niczego, nikomu, kto do Państwa przychodzi.
Musicie mieć czas do namysłu, byście potem nie zostali sami ze swoimi problemami.
Niestety, żyjemy w państwie, które w żaden sposób nie chroni ludzi niezorientowanych.

Namnożyło się mnóstwo cwaniaków, chcących szybko dorobić się Państwa kosztem, korzystając z Państwa niewiedzy, wykorzystując Państwa zaufanie….” – ostrzega Pani Elżbieta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.