Nie żyje kolejna pielęgniarka w Polsce. Przegrała walkę z koronawirusem. Osierociła trójkę dzieci

Zmarła już trzecia pielęgniarka w Polsce, która była zakażona koronawirusem. Kasia miała tylko 52 lata. Osierociła trójkę dzieci. Kobieta koronawirusem zakaziła się w szpitalu, w którym pracowała.

Fot. oipip.torun

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Katarzyny Zawada

Była pielęgniarką pracującą na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

Jest jednym z pracowników, którzy zakazili się w kwietniu koronawirusem.

Jak wspominają ją koleżanki: – Była osobą, która kochała pacjentów. Nie zważając na trudny czas pandemii z zaangażowaniem wypełniała swoje obowiązki. Pełna ciepła, ciesząca się sympatią i uznaniem współpracowników, którzy zawsze mogli liczyć na jej pomoc i wsparcie. Niestety będąc na pierwszej linii walki z koronawirusem, poniosła najwyższą cenę.

Zapamiętamy ją jako bardzo dobrego człowieka o wielkim sercu, wspaniałą, oddaną swojej pracy pielęgniarkę, która nigdy nie poddawała się przeciwnościom stawianym przez los.

Była troskliwą i kochającą Matką trójki dzieci. W tych trudnych chwilach Joannie, Monice i Robertowi składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

Przewodniczący wraz z Okręgowa Radą Pielęgniarek i Położnych w Toruniu

12 maja o godz 18 w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Konstytucji 3 Maja 3c w Toruniu odprawiona zostanie msza święta za duszę ś. p. Katarzyny Zawada.” – poinformowano na Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położniczych w Toruniu


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c